Kамера Dahua HAC-HDW1200M-0360B-S4, 2MP, Eyebal, HDCVI, 1080p, 3,6мм, ден/нощ 30
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
АтрибутСтойност
Тип сензорCMOS
Максимална видео резолюцияFull HD
Стабилизация на образаБез
Wi-FiНе
BluetoothНе
Тегло (g)270 g
Вход за микрофонНе
Тегло0.10кг
Камера Dahua HAC-HDW1200M-0360B-S4, 2MP, Eyeball, HDCVI, 1080p
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Изображение Сензор1/2.7" CMOS
Ефективни Пиксели1920(H) x 1080(V)
Резолюция1080P (1920x1080)
Тип ОбективФиксиран
Фокусно Разстояние3.6мм
Макс. IR Разстояние30м
Ден/НощАвто (ICR) / Ръчно
Видео Изход1-канален BNC (HDCVI/HDTVI/AHD/CVBS превключваем)
BLC РежимиBLC / HLC / DWDR
Намаляване на Шума2D NR
Степен на ЗащитаIP67
Захранване12V DC ±30%
Консумация на ЕнергияМакс. 3.1W (с включен IR)
Работна Температура-40°C до +60°C
Размериφ93.4 мм × 79.4 мм